OPERA HOUSE 432

Opera House, 432 – це мультимедійний просвітницький проект фонду культури та інновацій Futura – некомерційної організації, що була створена для підтримки суспільно значущих ініціатив в самих різних сферах життя.

Головна місія Opera House, 432 полягає в популяризації академічної музики в світі, а також в прагненні стати новою і доступною точкою входу в глибокий, яскравий і важливий для життя кожної людини культурний простір. Ми віримо в то, що за допомогою сучасних засобів комунікації, в легкій формі можна донести важливість, актуальність і цінність культурного просвітництва до кожної людини, незалежно від ії переваг і переконань.

Opera House, 432 – це можливість відкрити для себе іншу музичну естетику, спосіб подолати бар’єр «закритості» і «елітарності», що є стереотипами про дану музику, а також відкрити для себе факт, що ця музика, є актуальною і для сучасної людини.

Opera House, 432 – для людей, які відчувають потребу до власного вдосконалення, і як наслідок – шукають для себе нову інформацію, новий контент і новий культурний контекст для рефлексії. Цей проект для тих, хто прагне критично мислити і мати свою аргументовану думку; для тих, кому важливо підвищувати рівень власної ерудованості, освіти і культури, є потреба відкривати для себе нове.

Opera House, 432 – це історія не тільки про культуру, а й про об’єднання людей в найширшому сенсі слова: і в географічному – ми на весь світ; і в хронологічному – для дорослих і дітей, ми пов’язуємо людей різних поколінь; і в соціальному – ми безкоштовні, доступні всім.

Opera House, 432 – це в першу чергу музика, яка представлена ​​онлайн потоками, що розділені на епохи. На даний момент існують потоки Baroque, Classical, Romantic – все найкраще, що було створено в ці періоди часу. У розробці знаходиться тематичний потік для дітей та батьків Kids. Кількість потоків буде з часом збільшуватися, з урахуванням інтересу аудиторії.

Кожен потік передбачає створення унікального плейлиста, це справжній алхімічний коктейль, в якому з математичною точністю розраховуються “інгредієнти” – жанри, інструменти, тривалість, чергування, темп, настрій – не будемо розкривати всі секрети 🙂

Opera House, 432 – це не тільки музичні стрім-потоки, а й інформаційний контент з подачею nobrow (без снобізму і без вульгарного аматорства), що розповідає про музику тієї чи іншої епохи, як про єдиний потік, де важливий кожен елемент того періоду – культура , історія, політика, філософія, наука, література – без відриву від сучасного контексту – тобто ми одночасно залучені і в історію, і в сучасність. Це короткі і захоплюючі авторські матеріали, що спеціально створюються для нашої аудиторії.

Opera House, 432 – ми тільки на початку нашого шляху, але тримаємо в голові вже чимало векторів розвитку – це і подкасти, і тематичні добірки плейлистів, і зйомки власних телевізійних програм, спеціальні партнерські проекти освітньої, розважальної, соціальної спрямованості. До розробки нових ідей і до їх втілення ми активно залучаємо всіх бажаючих – будь то просто зворотний зв’язок, приватна думка або створення авторських матеріалів, якими ми зможемо ділитися на наших медійних майданчиках (сайт, соцмережі, канал Youtube та ін.).

Сьогодні ми спостерігаємо імпульс до відродження інтересу до «вічного» і «універсального».

Приходить усвідомлення, що без чогось «глибшого» є тільки поверхня: одномірна площину тут і зараз, немає внутрішньої свободи, немає повноти життя душі. Класична музика – це дуже потужний антидот, це ідеальний спосіб захисту від особистого болю, страху, самотності – ці переживання властиві майже кожному з нас. Ми впевнені, що класична музика поступово може стати тією милостивою атмосферою, тим цілющим ефіром для все більшого числа людей і дасть нам можливість кожному знайти власний шлях, ставати краще і робити своє життя більш осмисленим та повноцінним. Ії просто необхідно зробити частиною свого простору, Ми будемо раді допомогти це зробити.

Opera House, 432