Василісса Мелісса

НАТУРАЛЬНИЙ МЕД
з віддалених пасік, розташованих у незайманих українських лісах і луках.

Наші пасіки розташовані в заповідній зоні Полтавської області центральної України, що відома своїми екологічно чистими дикими лісами, луками та полями. Саме тому мед Василісса Мелісса не містить ніяких домішок, що пов’язані з господарською діяльністю людини.

Сотні медоносів з лікувальними властивостями зростають у природному середовищі на заповідних територіях України. Це різноманіття квітів надає нашому меду неповторний та насичений смак.

НЕОБРОБЛЕНИЙ

Справжній, нерафінований мед, що не проходить через процес нагрівання. Мед прямо з вулика сповнений життя – він містить вітаміни, мінерали, бактерії та ферменти, що сприяють здоров’ю.

НЕФІЛЬТРОВАНИЙ

Це унікальний продукт, в якому можуть бути присутніми дрібні частини пилку, воску, прополісу і навіть бульбашки повітря. Такий мед має антимікробні властивості та якісний хімічний склад.

БЕЗ АНТИБІОТИКІВ

Наш мед регулярно проходить перевірку в спеціалізованих лабораторіях для доведення своєї чистоти від сторонніх домішок та антибіотиків.

БЕЗ ПЕСТИЦИДІВ ТА ГЕРБІЦИДІВ

Наші пасіки розміщені на заповідній території. Джерелами нектару для наших бджіл є дикорослі рослини. Саме тому наш мед не містить ніяких домішок, що пов’язані з господарською діяльністю людини.

Назва нашого меду “Василісcа Мелісса” заснована на древніх міфах.

Згідно з грецькою міфологією, Мелісса, дочка критського короля, була німфою, яка відкрила та навчила вживати мед і від якої, як вважалося, бджоли отримали своє ім’я. Вона була однією з німф маленького Зевса і вигодувала його медом.

Зевс, назавжди вдячний Меліссі за його порятунок, перетворив Меліcсу на Василісcу, королеву бджіл.

Так само, як Мелісса дбала про Зевса, століттями мільйони бджіл дбали про людей. І ось настала черга людей повернути їм свій борг.

Наша місія – збереження популяції бджіл, без яких екологічне благополуччя планети неможливо. З цією метою Василісcа Мелісса веде роботи по селекції та поліпшенню генетичного матеріалу бджіл. Василісcа Мелісса також є партнером фонду Футура, що займається проблемою збереження природних запилювачів у співпраці з провідними ентомологами України.