ЖИВА КРАЇНА

ЩО ТАКЕ “ЖИВА КРАЇНА”

Спілка науковців, менеджерів і аграріїв, що об’єдналися з метою дослідження, популяризації та впровадження екологічних методів ведення сільського господарства.

В основі діяльності – відповідальне ставлення до землі, яка нас годує. Наші фахівці прагнуть довести, що екологічний та науковий підхід до аграрного виробництва так само економічно вигідний, як і “індустріальний”. Адже ігнорування біологічних законів, щорічне посилення хімічних обробок, підвищення площі та зношення орних земель за рахунок високо-прибуткових культур – шлях до банкрутства всієї країни.

Історія “Живої країни” розпочалася із вивчення проблеми зменшення природної популяції запилювачів внаслідок використання хімічних засобів захисту та добрив. Далі – дотично – про вимирання корисних ентомофагів. Логічно, що за короткий термін ми “прийшли” до необхідності біологізації сільського господарства загалом та проблем, які заважають її впровадженню.

У ході досліджень “Жива країна” знайшла однодумців та власну місію – об’єднання всіх небайдужих заради сінергії наукових досягнень, інвестицій та маркетингу.
Ми співпрацюємо із Національним університетом біоресурсів та природокористування (НУБІП) та найстаршим на теренах України закладом в галузі промислової ентомології, мікробіології та біологізації землеробства ІТІ “Біотехніка”.

Ми залучили інвестиції та запустили амбітний проект – створення першого заводу та торгової марки українських джмелів-запилювачів. Найближчі кроки – консалтингова агенція по впровадженню біометоду для малих та великих господарств.

http://dziva.com.ua/