SCANLINE

Професійний центр сканування арт-об’єктів Scanline надає послуги з оцифрування будь-яких предметів, в тому числі книг, стародруків, картин, предметів мистецтва різних форматів і розмірів, негативів, плівок та слайдів.

OPERA HOUSE 432

Мультимедійний просвітницький проект Головна місія Opera House, 432 полягає в популяризації академічної музики в світі, а також в прагненні стати новою і доступною точкою входу в глибокий, яскравий і важливий для життя кожної людини культурний простір.

ЦИФРОВА КРАЇНА

«Цифрова Країна» працює з метою надання сучасних сервісів роботи з інформацією. Ми спеціалізуємось на оцифровці великих масивів документів, розпізнаванні та індексації, створенні електронних ресурсів з можливістю пошуку за визначеними параметрами.

GOOD MORNING GREENS

Вирощування зелені в горщиках за технологією проточної гідропоніки

CityCooler

Сучасно водний вендінговий автомат

BACK2NEWS Електронна бібліотека періодичних видань

Спеціалізований портал Back2News об’єднує інтернет-ресурси бібліотек для тих, хто цікавиться історією та періодикою різних часів, та надає читачам необмежений безкоштовний доступ до історичних довідок кінця XIX ст. – поч. ХХ ст.

Василісса Мелісса

НАТУРАЛЬНИЙ МЕД з віддалених пасік, розташованих у незайманих українських лісах і луках

Смарт-площадка “Лемурашник”

Проект “ЛЕМУРАШНИК” – це новий формат дитячих майданчиків - смарт-майданчик, де фізична активність органічно поєднується з інтелектуальним розвитком дитини.

ЖИВА КРАЇНА

Спілка науковців, менеджерів і аграріїв, що об’єдналися з метою дослідження, популяризації та впровадження екологічних методів ведення сільського господарства.

Запилювач з України

Вирощування та розведення земляних джмелів (Bombus Terrestris) для запилення сільськогосподарських культур у відкритому та закритому ґрунті