SCANLINE

Професійний центр сканування арт-об’єктів Scanline надає послуги з оцифрування будь-яких предметів, в тому числі книг, стародруків, картин, предметів мистецтва різних форматів і розмірів, негативів, плівок та слайдів.

Кваліфіковані фахівці, за допомогою професійного обладнання, оперативно і якісно підготують електронні образи будь-якого об’єкту. Отримані зображення відрізняються високою деталізацією і точною передачею найдрібніших нюансів відсканованої поверхні.

ДЛЯ КОГО МИ ПРАЦЮЄМО

МИТЦІ

Ми надаємо скульпторам, художникам, фотографам та іншим митцям послуги зі створення електронного каталогу колекції (для презентацій, виставок, портфоліо). Завдяки цьому ви можете представити свої роботи на сайтах світових галерей, онлайн музеїв, аукціонів, фотобанках та власних презентаційних сайтах. Отримані зображення ідеально підійдуть для цифрового друку та виготовлення авторської копії.

КОЛЕКЦІОНЕРИ

Cправжні цінителі мистецтва мають унікальну можливість оцифрувати предмети зі своєї колекції чи бібліотеки видань та створити електронний каталог своїх робіт, що дозволить ділитися досвідом зі всім світом і мати доступ в режимі «online» та «offline» в будь-який час і в будь-якому місці.

МУЗЕЇ ТА ГАЛЕРЕЇ

Пропонуємо музеям комплексне рішення по створенню інтегрованих баз даних музейних колекцій, що включають в себе різні тексти, зображення і скульптури. Створення електроних колекцій забезпечить збереження культурного надбання та надасть можливість друку високоякісних каталогів, альбомів, брошур та інших матеріалів. Якісне оцифрування колекцій експонатів, а також створення електронного каталогу з представленними роботами митців для галерей чи центрів мистецтва.

КОЖНИЙ, КОМУ ЦЕ ПОТРІБНО

Ми чекаємо в нашому центрі сканування кожного, кому потрібні наші послуги – професійних та починаючих митців (художників, фотографів, скульпторів), просто поціновувачів літератури та мистецтва, зберігачів державних та сімейних фондів.

Послуги:

– Оцифровка картин та інших предметів мистецтва, зокрема: ескізів, малюнків, графіки, тканини, ікон за допомогою безконтактного сканування, широкоформатного сканування або 3D-фотографії.

– Оцифровуємо будь-які книги, в тому числі з невеликим кутом розкриття за допомогою професійного обладнання.

– Широкоформатне сканування для оцифрування карт, креслень, афіш, планів тощо з використанням спеціального промислового обладнання.

– Сканування фото, слайдів, плівки та негативів.

– Предметна 3D-фотозйомка 360° будь-яких об’єктів, зокрема предметів мистецтва, виробів майстрів та комерційних товарів.

– Перетворення відсканованої копії документа в зручні для роботи електронні формати текстових редакторів (* .doc, * .rtf, * .txt, * .pdf / A, *.epub та інше).

– Створення електронного каталогу для систематизації інформації щодо предметів мистецтва, що знаходяться в колекціях, домашніх бібліотеках, каталогах плівок, діафільмів, мікрофільмів, слайдів та фото.