Смарт-площадка “Лемурашник”

Проект “ЛЕМУРАШНИК” – це новий формат дитячих майданчиків – смарт-майданчик, де фізична активність органічно поєднується з інтелектуальним розвитком дитини.

Смарт-майданчик розрахований на вік від 2 до 10 років з акцентом на 3-7. В основі архітектурного концепту – будиночки на деревах та переходи між ними, що не потребують страховки чи спеціального обладнання.

Побудований так, щоб не травмувати дерева та органічно вписуватися в існуючий ландшафт.

Вагома частина майданчика – унікальні стенди для інтелектуального розвитку: музичні інструменти, обладнання для малювання, кінетичні конструкції та конструктори, балансири і т.і. Є вільна бібліотека з найкращими українськими та зарубіжними дитячими виданнями.

Майданчик спроектовано інклюзивним, максимально доступним для діток із обмеженими можливостями.

На території майданчика постійно проходять майстер- класи, ігри, квести, вартість яких включено у вхідний квиток.

Періодично практикуємо лекції та бесіди для батьків на актуальні теми. Майданчик та самі будиночки мають освітлення, але працюємо здебільшого до темноти. Є можливість проводити дитячі дні народження. Є можливість батькам відпочити, поки дитина на майстер-класі чи зайнята у командних іграх.

Перший “Лемурашник” відкрито у липні 2016 року на території київського ВДНГ. У планах – відкриття смарт-майданчиків по всій Україні. Наразі доступна франшиза.